DHC Drienerlo logo

Bestuur

Huidig: 53e Bestuur
NaamPositie
Geert GeertsVoorzittervoorzitter@dhcdrienerlo.nl0634478648
Thomas DerkinkSecretarissecretaris@dhcdrienerlo.nl0611222647
Daniël van DortPenningmeester
Externe betrekkingen
penningmeester@dhcdrienerlo.nl0650591660
Cas EbbersVicevoorzittervicevoorzitter@dhcdrienerlo.nl0636180545
Maarten van BourgondiënTechnisch commissaristechnischcommissaris@dhcdrienerlo.nl0610137969
Martijn PieterseVoorzitter CHCvoorzitter@chc.dhcdrienerlo.nl0613726748




Oud besturen




52e Bestuur (2015-2016):

Floris-Jan Overink: Voorzitter
Dana van Domselaar: Secretaris
David Lamers: Penningmeester
Sander Tan: Commissaris Interne Betrekkingen
Simone ten Have: Commissaris Externe Betrekkingen
Gijs Keizers: Wedstrijdsecretaris
Thijs van Beek: Voorzitter CHC



51e Bestuur (2015-2015):

Milou Gankema: Voorzitter
Nikki Leijnse: Secretaris
Daniel Faasen: Penningmeester
Wessel van der Sande: Commissaris Interne Betrekkingen
Lars Klein: Commissaris Externe Betrekkingen
Lotte Engel: Wedstrijdsecretaris
Sanne Berns: Voorzitter CHC



50e Bestuur (2014-2015):
Lisa Vos: Voorzitter
Jafeth Bulsink: Secretaris
Milou Gankema: Penningmeester
Seraya Gantevoort: Commissaris Interne Betrekkingen & Lustrum
Bas Koehorst: Commissaris Externe Betrekkingen
Lieke van der Steen: Wedstrijdsecretaris & Materiaalcommissaris



49e Bestuur (2012-2013):
Sjoerd van der Vis: Voorzitter
Tom Stelwagen: Secretaris
Sophie van der Voort: Penningmeester
Laura Bekink: Westrijdsecretaris
Frank van der Gulik: Voorzitter CHC
bestuur1213


48e Bestuur (2011-2012):
Jorn Lucas: Voorzitter
Lisa Deijlen: Secretaris
Sanne van der Vis: Penningmeester
Thijs de Jong: Commissaris interne betrekkingen
Bastiaan Evers: Voorzitter CHC


47e Bestuur (2010-2011):
Wouter Merckel: Voorzitter
Marije Kamphuis: Secretaris & Commissaris externe betrekkingen
Joannet Onvlee: Penningmeester


45e Bestuur (2009-2010):
Franka van Velthoven: Voorzitter
Evelien Maaskant: Secretaris
Stan Maassen: Penningmeester
Camile Groot: Commissaris externe betrekkingen


45e Bestuur (2008-2009):
Wouter Post: Voorzitter
Renée Heinen: Secretaris
Rob Vromans: Penningmeester
Thijs Roethof: Commissaris Interne Betrekkingen
Sanne van der Vis: Commissaris Externe Betrekkingen
Rayke Derksen: Voorzitter CHC


44e Bestuur (2007-2008):
Joris van Dijk
Jasper Bijlsma
Ank Busschers
Marten Kraaijvanger
Else Wever
Indra Zunder



43e Bestuur (2006-2007):
Matthys van Noorden
Leoni Tielrooy
Fleur van Oosterzee
Jasper Bisterbosch
Eliza Bottenberg


42e Bestuur (2005-2006):
Tessa Vingerling
Diederik van Buuren
Pauline Lionarons
Erik Koene
Marc van der Peet
Wouter Andringa


41e Bestuur (2004-2005):

Luc Grooten
Marlous Boenders
Irene Jousma
Arno Morres
Jernst Tempelaar
Robert Jan Klomp



40e Bestuur (2003-2004):
Jan Willem Groefsema
Maarten van Ittersum
Luc Grooten
Tim Dielhoff
Marlijn Baarveld
Tim Slootman
Tjalling Stelma



39e Bestuur (2002-2003):
Vincent The
Bas Meijerink
Chris van Rens
Jeanne Collignon
Sander ter Heide
Dick van den Broek
Jesse Kaijen



38e Bestuur (2001-2002):
Erik de Jong
Sjoerd van der Gijp
Dick van den Broek
Niek Jenniskens
Machteld Rinkel



37e Bestuur (2000-2001):
Anne van Faassen
Jorrit van Groenewoud
Kresten van Leeuwen
Tjalling Stelma
Pieter Quaak
Vincent The
Jasper Steenbeek



36e Bestuur (1999-2000):
Bas van Buul
Frank van der Meer
Robert van Utteren
Elke Delnooz
Sander Albertsma
Paul Köllner



35e Bestuur (1998-1999):
Esther Reijers
Maya Godschalk
Frank van der Meer
Thijs Wolffenbuttel
Martijn Benjaminsen
Wouter Beekhuizen
Vedran Vonk



34e Bestuur (1997-1998):
Johan de Kool
Jeroen van Beersum
Dimphy Beaujean
Liesbeth Brederode
Vedran Vonk
Jelmer Kuivenhoven
Bak Kolthof



33e Bestuur (1996-1997):
Michaël Sewalt
Wietske Medema
Jan Pieter Spanjer
Patrick Tuin
Sander Albertsma
Gebrandt van Staveren
Madelon Janssen


32e Bestuur (1995-1996):
Marieke Groeneveld
Femke Woudstra
Peter van Schaick
Tabitha Warbout
Joost van Nassau
Michaël Sewalt
Pieter Jan Lemstra


31e Bestuur (1994-1995):
Bob Kaptein
Annemarie Bontkes
Onno Oldeman
Wieneke Willemse
Deirdre Brandwagt
Rick Schut
Jeroen van der Kleij


30e Bestuur (1993-1994):
Michiel Renzenbrink
Ronald de Haas
Jan-Willem Brouwer
Anke Duffhues
Maaike Fernhout
Jan Benes
Hanno Breunesse



29e Bestuur (1992-1993):
Ruud Timmermans
Gijs Emsbroek
Petra Hoogendoorn
Miriam Stapelbroek
Frank Creyghton
Peter Douma
Abigail van Broekhoven



28e Bestuur (1991-1992):
Eva van der Groot
Erik-Hans Munnik
Yvonne Kok
Henk-Jan Groeneveld
Peter Douma
Joost Donkers
Marc Weemer


27e Bestuur (1990-1991):
A. Kater
J. Jonkhout
E. van der Goot
R. Jongen
N. Michel
P. Douma
J. Bronnenberg



26e Bestuur (1989-1990):
T. Nolet
Ph. Sluiter
M. Pleumeekers
P. Zwaal
A. Scholten
D. Bruggink
J. Gebben


25e Bestuur (1988-1989):
R. Vermeulen
A. Kuyper
T. Nolet
J. Beerens
A. Woldman
S. Visser
B. van den Dungen


24e Bestuur (1987-1988):
T. Moesker
P. Schnitger
D. Fijma
G. Kalmijn
A. van de Wetering


23e Bestuur (1986-1987):
W. Been
T. Moesker
C. Rademaker
R. van Egmond
M. Lange
B. Adema
P. Wesselink


22e Bestuur (1985-1986):
D. Lodewijks
M. Kleinsman
A. van den Kroonenberg
A. Steerneman
G. Sagasser
F. Westendorp
H.J. Kok


21e Bestuur (1984-1985):
Maarten Weijnheymer
Wald Been
Robin Hartmann
Irene Sijgers
Patricia Spanjer
Marcel Keus
Joop van Beurden


20e Bestuur (1983-1984):
Bram van Ek
Ton Coumans
Rob van den Berg
Fred Alkemade
Edmée Meyer
Betteke Mouton
Meike van Dijk
Kaske Montizaan


19e Bestuur (1982-1983):
Mark Wijnands
Frans Hondeborg
Paul Zwolsman
Vincent Oomes
Sesni Bos
Dries Lodewijks
René van Toledo


18e Bestuur (1981-1982):
Joep van Beurden
Gerrit Hettema
Hillian Bakker
Joop Hageman
Frans Hondeborg
Ria Duenk
Paul ter Heegde
R. van Diepen


17e Bestuur (1980-1981):
N. Stadhouders
M. Honigh
H. Bakker
A. de Rosa Spierings
M. Stark
G. Hettema
J. Pek


16e Bestuur (1979-1980):
A. Fokker
H. ter Heegde
B. Kisters
H. Peuscher
R. Loonen
G. Stuurman
R. Zwart


15e Bestuur (1978-1979):
Y. van den Boom
Y. de Fluiter
M. Postel
E. Belder
K. Jissink
M. Schram
P. Kerstens
R. Smeele


14e Bestuur (1977-1978):
S. Sjoerdsma
K. Hettema
M. Postel
J. Overwater
P. van den Berg
P. Morren
C. Bal


13e Bestuur (1967-1977):
S. Sjoerdsma
Th. Smorenbrug
M. Bernier
J. Overwater
P. Morren
K. Hettema


12e Bestuur (1975-1976):
G. Hageman
P. Blauwhoff
L. Koning
P. Nouwen
P. van den Berg
Th. Smorenburg


11e Bestuur (1974-1975):
G. Essink
P. de Bruin
E. Duenk
A. van Loon
W. Schmidt
H. Wijers


10e Bestuur (1973-1974):
H. Hensen
J. Haars
M. van Huystee-Weve
C. Bredt
M. van Ijsendoorn
J. van der Hilst Karrewey


9e Bestuur (1972-1973):
P. van Maren
A. Raven
M. Bredt
M. Spits
J. Corver
J. Adolfsen


8e Bestuur (1971-1972):
A.H. Spoor
R.G. van Groenewoud
F.I. Klumper
M. van Hilten
D.A. van Slooten
W.J. Quak


7e Bestuur (1970-1971):
J.A. Wesseldijk
H.P. Ypma
G.R. Eilerts de Haan
H.E.M.J. Hensen
H. van Raamt
N.L. Spits


6e Bestuur (1969-1970):
A. Mackay
H.E. Eilerts de Haan
L. van Ogtrop
R. Bloothoofd
R. Bruce


5e Bestuur (1968-1969):
J.G. Dopper
A.E. Raven
D.P. van Maren
J.A.J. Cabo
H. van het Sant


4e Bestuur (1967-1968):
W. Selman


3e Bestuur (1966-1967):
G.C. Nunninkhoven
A.N. Wind
J.P. Vreeze


2e Bestuur (1965-1966):
E. Verkaaik


1e Bestuur (1964-1965):
Tj. de Vries
J. Dopper
E. Verkaaik
B. de Boer


Oprichtingsbestuur:
Tj. de Vries
J. Dopper
J. Kuipers
H. van der Veer
J. Pinkster

Evenementen

Er staan geen evenementen op het programma

Wedstrijden

Er staan geen wedstrijden op het programma

Trainingen

  • Di 18:00

    Heren 1

  • Di 19:30

    Dames 1

  • Di 21:00

    Heren 2

  • Wo 18:00

    Dames 7

  • Wo 18:00

    Dames 2

  • Wo 19:30

    Heren 7

  • Wo 19:30

    Heren X

  • Wo 21:00

    Heren 6

  • Wo 21:00

    Dames 6

  • Do 18:00

    Dames 1

  • Do 19:30

    Heren 2

  • Do 21:00

    Heren 1

Bekijk volledige kalender